Meeskond

Sander AllikmäeJuhtiv partner/operaator/montaaž

Olen õppinud ning töötanud reklaami- ja teleproduktsiooni alal üle seitsme aasta. Erialase hariduse omandasin Suurbritannias Cambridge School of Art-is ja University on Westmisnteris. Aastate jooksul olen teinud nii muusikavideosid Iiri popartistidele (Sony Music & Universal Music) kui ka telesaateid Eesti Rahvusringhäälingule ning mitmetele Eesti produktsioonifirmadele (Catapult Films, Caviar Productions, Monster Studios, Widescreen Studios, Prolab Productions). Tänu mitmekülgsele kogemusele leian, et ükski kaader pole võimatu vaid tuleb leida õige viis selle teostamiseks.

 

Taaniel Karp – piloot/CEO


 

Hendrik Suurhansoperaator/montaaž

Armastan reisimist ja lugude jutustamist. Nii nagu reisimine avardab maailmapilti, annavad aerokaadrid lisaväärtuse lugude rääkimisel. Telg ülespoole on juures ja võimalusi asjakohast emotsiooni edasi anda on nii palju kui loovestjal ideid. Elu on pidevas liikumises ja ei soosi paigalseisu, nii on ka aerokaadrid minu jaoks dünaamiline viis rääkida elavamaid lugusid, mis vaataja endaga kaasa haaravad ja reisimisega võrreldavaid elamusi pakuvad.

Hendrik on lõpetanud Academy of Art University of San Francisco lavastamise erialal ning töötanud režissööri ja operaatorina Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Drooni operaatorina töötab ta alates 2012. aastast.

 

Taivo Murumäe - Piloot

Mudelismusega olen tegelenud pisikesest poisist peale. Alguses vabalt lendavate ja kummimootoriga hiljem raadioteel juhitavatega. Esimest korda osalesin automudelite võistlusel 1998. aastal. Lennumudelite võistlusel osalesin esimest korda 2001. aastal, kus saavutasin ka esikoha. Aastate jooksul olen tegelenud nii laevamudelite, kui ka helikopteritega. Koduses lennupargis leidub kõiksugu erinevaid mudeleid. Vägisi tundub, et tegu ei ole enam hobiga, vaid asi on arenenud juba haiguseks, millest lahti enam ei saa. Multirootoritega lendan juba aastast 2009.

 

Lauri Lokotar - Piloot

Ei suudagi meenutada kaua olen erinevaid mudellennukeid lennutanud. Mäletan oma esimest fotot, mille lähimal uurimisel selgus aastaarv 2006. Nüüdsest siis 10 aastat. Multirootoreid olen taevas hoidnud umbes 4 aastat. Skyline Medias töötan piloodina alates 2015 aastast.Rain Nirgi – Piloot


Märten Heinloo – Tehnika ja Arendus

Tegelen erinevate mudelismi vormidega juba varajasest koolieast saati. Aastast 2006 töötan hobipoes spetsialistina ja tegelen igapäevaselt kõikvõimalike mudelite müügi hoolduse ja remondiga. Kuna multikopterid võib ka jämedalt lennumudelismi alla liigitada oli kokkupuude vältimatu Mõned aastad tagasi sattus minu töölauale üks kummaline nelja rootoriga Aega tänasesse edasi kerides võib koostatud ja/või seadistatud multikopterite arvuks pidada poolesaja kanti. Lugemine on ammu sassis.

Kliendid ja soovitajad